Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Neredeyse 10 yıl önce, yani 2009 yılında yayınlanan ilk filmi ile komedi, aksiyon ve duygusal açıdan bizi her türlü doyurmaya başaran “serinin” ikinci filmi seneye yani ilk filmden tam 10 yıl sonra vizyonda olacak gibi görünüyor!

Aslında yıllardır ikinci filmin geleceği hakkında birçok haber yapılmıştı ancak hepsi sadece bir söylenti olarak kalmıştı. İlk defa bu sefer, ilk filmin senaristlerinden birisi olan Paul Wernick’in yaptığı açıklama ile ikinci filmin gerçekten geleceğini kesin olarak biliyoruz!

Vulture isimli haber sitesi ile bir röportaj yapan Paul Wernick; filmin 2019’dan önce çekilmeye çalışılacağını ve Ekim 2009’da yayınlanan ilk filmden tam 10 yıl sonra, yani Ekim 2019’da vizyona geleceğini açıkladı. Hemde çok önemli bir detay ile, ilk filmin kadrosundaki ana karakterlerin hepsi ikinci filmde de olacakmış! Bu isimleri tekrar hatırlatmak gerekirse: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone ve Abigail Breslin.

Henüz filmin oyuncularından bu haberi onaylayan herhangi bir açıklama gelmesede filmin senaristinin yaptığı bu açıklama ile yüreklerimize biraz su serpilmiş oldu. Bu arada senarist demişken, filmin senaristi Paul Wernick ve ortağı Rhett Reese Deadpool’un ilk ve ikinci filminde de senaristlik görevini üstlendiler. Yani kendilerini sandığınızdan daha yakın tanıyor olabilirsiniz.. 😊😊

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.