Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Spider-Man:Homecoming’teki önemli karakterlerden bir tanesi Zendeya’nın oynadığı, PeterParker’ın sınıf arkadaşı Michelle karakteri. The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’a konuk olan Zendeya, gelecek ay gösterime girecek olan Marvel’ın yeni filmi Spider-Man:Homecoming hakkında konuştu.

Michelle rolünü kazanması hakkında konuşurken Zendeya, katıldığı seçmelerin Spider-Man:Homceoming için olduğunu bilmediğini söyledi. Bildiği tek şey ‘filmdeki kız’ için seçmelere katılmasıymış.

“Hayır, bilmiyordum! ‘filmdeki kız’ için seçmelere katıldığımı biliyorum. Karaktere girmek harikaydı. Doğrusu bunun nasıl bir karakter olduğunu bile bilmiyordum çünkü benim karakterim çok ilginç birisi. O, yalnızlığı seven, entelektüel, esprili cümlelerle kuru bir mizaha sahip bir karakter. Sözleşmeyi imzalayıp senaryoyu okuyana kadar oynayacağım karakterin ne olduğunu bilmiyordum.”

Zendaya ayrıca çekimler sırasında edindiği tecrübeler hakkında da konuştu. Film çekimleri sırasında Zendaya, filmin ‘egenin olgunlaşması’ gibi  bir komedi filmi tarzında olduğunu düşünüyormuş. Ancak bu düşüncesi yalnızca fragmanlar çıkana kadar sürmüş. Fragmanlardan sonra fikri değişmiş.

“Aynen, çünkü ben Peter Parker yani Spider-Man’in hayatındayım. Yani filmi çekerken, şu garip ‘ergenin olgunlaşması’ komedilerinden birisinde olduğumu sandım ve sonra fragmanlar gelmeye başladığında fark ettim ki, ‘Wow, bu Spider-Man filmi, bu aksiyon, bu muhteşem”

 

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.