Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Her ne kadar uzun zaman olmuş ve başlıkta belirtmiş olsak ta yine SPOİLER uyarımızı yapalım. Sonuçta bu filmi izlemeyenler için zehir etmek istemem. Bu film için olmaz…

Evet Filmi izleyen yada spoilerdan rahatsız olmayan dostlarım. İnfinity War’ın etkileri hala sürüyor.. Filmin sürprizleri , bombaları , ölümleri , harika sahneleri ve daha bir çok güzel yanı ile gönlümüzde taht kurmuş durumda. Fakat bunların arasında çoğumuza göre değişen bir durum var. “Filmin en güzel sahnesi “. Bunun sebebi ise filmde o kadar muhteşem sahne var ki karar vermek çok zor. Şahsen ben daha kararımı vermemişken yönetmenler çoktan kararını vermiş gibi duruyor. Vormir’deki o mağlum sahne hepimize gerçekten ters köşe yaptı. Sonuçta filmin en büyük sırlarından biri olan Ruh Taşının nerede olduğunun cevabıydı. Ama Thanos taşı aldıktan sonra almaz olaydı demedik değil. Hem duygulandık Thanos gibi hemde sinirlendik. Thanos’u ağlarken gördük. Ve bu sahne yönetmenlerin favorisi olmuş durumda.

Kendisi dediğim gibi beklemediğimiz bir sahne idi. Ayrıca ben filmden önce Thanos’un Gamora’ya bunu yapabileceğini düşünmezdim. Bundan dolayı bize Thanos’un amacı doğrultusunda asla durmayacağını da göstermiş oldu. Gamora konusunda ise kendisinin ruh taşına sıkışmış olduğunu Avengers 4 ile taşlar yok edilirse o zaman olmaz ise Guardians of the Galaxy 3 filmiyle Adam Warlock sonucu geleceğini düşünüyorum.

Yazar Hakkında

Gündüzleri sınav maduru. Geceleri Cosplyer ama 7/24 Geek olan Slytherin öğrencisi. Geek aleminin melez çocuğu. Namı değer Mr.Jokero.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.