Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Marvel ve Fox büyük anlaşmasını yaptığından beri fanlar olarak X-Men ve Fantastic Four ekibinin MCU’ya nasıl ve ne zaman gireceğini merak etmekten bir hal olduk.

Bu konuda sadece biz değil Marvel başı Kevin Feigie , yönetmenler ve diğer tüm ekip de gayet heyacanlı görünüyor. Ayrıca işlerini iyi yapmak istiyorlar hiç bişey aceleye gelmesin niyetindeler ki bence bu iyi bir şey. Çünkü Fox bize gerçekten kaliteli bir iki film sundu bu yüzden karakterlerin gerçek potansiyelini ve iyi hikayelerini göremedik. Ama bu sefer Marvel işi ağırdan alıp ince eliyip sık dokuma niyetinde. Aslında anlaşma İlk açıklandığında çoğumuz En azından gelecek İnfinity War veya Avengers 4 filminde bu karakterlerden bir Cameo geleceğini düşünüyor en azından umut ediyorduk. Fakat yalnız değilmişiz.

Russo biraderlerde bunu düşünmemiş değil. Games Radar’ın ” Eğer burada Fox cephesinden bir karakter olsaydı nu hangisi olurdu ” tarzındaki sorusuna Joe Russo ” Bu muhtemelen Wolverine olurdu “ şeklinde yanıt verdikten sonra kardeşi Anthony Russo ” Evet günün birinde belki ! “ şeklinde kapıyı açık bıraktı.

Yani yeni gelişmeler için hepimiz hazırız. Artık bundan sonrası zamana kalmış. Tabi ki biz hayranlar olarak Hugh Jackman’in geri dönmesini istiyoruz. Ama bu esnada bunun olacağını düşünmek biraz zor. Yinede herşeye hazır olmalıyız. Güzel günler yakın dostlar. Unutmadan bizlerle buluşmasına sayılı gün kalan Avengers İnfinity War filmi 27 Nisanda bizlerle.

Yazar Hakkında

Gündüzleri sınav maduru. Geceleri Cosplyer ama 7/24 Geek olan Slytherin öğrencisi. Geek aleminin melez çocuğu. Namı değer Mr.Jokero.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.