Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

MCU’nun Mona Lisa’sı olarak tanımladığımız, Marvel’in göz bebeği olan filmi Avengers: Infinity War‘a iki aydan az bir süre kaldı. Robert Downey Jr.‘in yaptığı mükemmel bir hamle ile de dünyanın dört bir yanındaki sinemaseverler ve Marvel hayranları filme aynı gün ulaşacaklar. Filme ne kadar süre kaldığını öğrenmeniz ve her gün girip kontrol etmeniz için bir site linki bırakıyorum aşağıya, hadi yine iyisiniz. 

https://days.to/until/avengers-infinity-war

Kasım’da yayınladıkları fragmanla hepimize potansiyel bir kalp krizi yaşatan Marvel Stüdyoları, Şubat ayında da Superbowl etkinliği aracılığıyla bir TV Spot yayınlayıp inzivaya çekilmişti.

O zamandan bu yana bir şeyler yakalayabiliriz umuduyla poster, aksiyon figürleri ve lisanslı ürünleri koşuşturuyoruz. Hayran teorileri apayrı bir konu, oraya hiç girmiyorum.

İşte bu lisanlı ürünlerden her gün yeni bir tanesi raflardaki yerini alıyor.

Bugün size daha çok Thanos ve Yenilmezlerin en genç ve en kıpır kıpır üyesi Iron Spider-Man ağırlıklı ürünler göstereceğim. Buyurunuz efendim:

Söz konusu Sonsuzluk Taşları olunca insanın gözü bir Sonsuzluk Eldiveni arıyor tabi. Gördüğünüz gibi üzerinde 6 Sonsuzluk Taşının da olduğu bir eldiven sürüldü piyasaya. Fiyatı hakkında pek bir bilgimiz yok. Ayrıca Türkiye’de satışa sunulacak mı, ondan da emin değiliz.

Bir diğer ürünümüz de bu gördüğünüz Sonsuzluk Eldiveni temalı kahve kupası. Thanos’u elinde bu kupayla Sanctuary’de oturup evreni izlerken hayal etmek pek de zor gelmiyor.

Bu gördüğünüz ürünler ise daha çok Spider-Man ya da yeni ismiyle Iron Spider-Man odaklı. Thanos ve Spider-Man konseptli çoraplar, çantalar,cüzdanlar ve üzerinde Spider-Man sembolünün olduğu şapkalar yakın zamanda satış mağazalarındaki yerlerini alacak. Umarız bu ürünleri -en azından bazılarını- Türkiye’de de görme fırsatımız olur.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.