Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Avengers: Infinity War filmi için yapılan tanıtım çalışmaları tam gaz devam ediyor.

Şimdi de Infinity War kahramanlarından 18 tanesi filmin tanıtımı için hazırlanan sanatsal karakter posterlerine kavuştular.

Çizim halinde ve toplu şekilde gördüğünüz en büyük Marvel karakterleri şunlar: Iron Man, Captain America, Thor, Hulk, Black Widow, Doctor Strange, Vision, Scarlet Witch, Bucky, Spider-Man (Iron Spider), Falcon, War Machine, Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket Raccoon, Mantis ve genç Groot.

Aşağıda kahramanlarımızın posterlerini görebilirsiniz:

avengers_character_posters

Gördüğünüz üzere Hawkeye’dan hala bir iz yok ve Jeremy Renner‘ın karakterinin filmin tüm lisanslı tanıtım ürünleri, oyuncakları ve tanıtım çalışmalarında neden olmadığına dair bir açıklama bulunmuyor.

Tüm oyuncaklar, reklam panoları ve yukarıda bir örneğini gördüğünüz posterleri göz önünde bulundurusak, Disney ve Marvel Stüdyoları’nın bizleri yakın zamanda bir Infinity War fragmanı ile kavuşturması olası görünüyor.

Bu durum şu an için bir olasılık olarak kalabilir, ancak Disney Cuma günü A Wrinkle in Time‘ı çıkarmaya hazırlanıyor, bu da MCU’nun beklenen filmi için yeni bir fragman anlamına gelebilir.

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.