Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Avengers: Infinity War film ekibi geçenlerde ACE Comic-Con fuarındaydı ve gelecek filmleri hakkında bolca konuştular. Oyuncu Anthony Mackie sette 40 Yenilmezin bir arada olduğu bir sahneden bahsetti ve hatta Spider-Man ve Drax ile ilgili bir olay anlattı:

” Sette olduğumuz günlerden biriydi ve fragmanda hep beraber savaşa koştuğumuz sahneyi çekiyorduk, hepimiz setteydik ve neredeyse 40 süper kahraman vardı. Sağıma baktım ve Tom Holland ile Dave Bautista’yı gördüm. Köşede duruyorlardı ve Tom’un boyu neredeyse Dave’in bacağı kadardı. Ne konuştuklarını bilmiyorum ama Bautista bir ara zıpladı ve uçan tekme-yumruk hareketi yaptı ve ben de ‘ Hey, dikkat et çocuğu öldüreceksin! ‘ diye bağırdım. ”

Mackie aynı zamanda klasik Falcon kostümü hakkında da konuştu.

” Israr ediyorum, ısrar ediyorum, o kostüm için 8 yıldır ısrar ediyorum ama anlaşılan kostümü vermeyecekler. ”

(Biraz komik olurmuş ama Marvel konuşturur yine marifetlerini)

Aktör ayrıca Captain America: Civil War filmindeki olayların sonrasını ve takımların nerede olduklarını da anlattı.

” Bu karakterlerin çıktığı böylesine büyük bir savaştan sonra, herkes tekrardan kendi yerini arıyor, herkes nerede olduğunu ve yalnızca dünyanın geri kalanı tarafından değil, aynı zamanda ayrıldığımızdan beri diğer kahramanlar tarafından da nasıl bakılacağını ve nasıl kabul edileceğini anlamaya çalışıyor. İşte bu nereden geldiğimizin ve dünyayı kurtarmak için bu durumdan nasıl kurtulacağımızın genel bir fikridir. ”

Avengers: Infinity War 4 Mayıs 2018’de vizyona girecek ve Robert Downey Jr, Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautisa, Bradley Cooper, Vin Diesel, Pom Klementieff, Karen Gillan, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Sebastian Stan, Chadwick Boseman, Paul Rudd, Cobie Smulders, Benedict Wong, Letitia Wright, Danai Gurira, Hiroyuki Sanada, Winston Duke, Tom Hiddleston, Tessa Thompson, Benicio Del Toro, Tom Vaughan-Lawlor ve Josh Brolin’den oluşan mükemmel bir film ekibine sahip.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.