Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Daha önceden de belirttiğimiz gibi Avengers: Infinity War eğlence sektöründe büyük hareketliliğe yol açıyor. Son zamanlarda oyuncakların yanı sıra Infinity War temalı kutu oyunları da raflardaki yerini almaya başladı.

Marvel ve USAopoly şirketi Thanos’u ve onun Sonsuzluk Taşlarıyla olan takıntısını Thanos’un Yükselişi- Avengers: Infinity War adıyla oyun tahtasına taşımak için kolları sıvadı.

Thanos’un Yükselişi, sizin ve tüm Yenilmezler üyelerinin bir araya gelip Çılgın Titan Thanos’u yenmeye çalıştığınız, zar ve kartlarla oynanan bir takım oyunudur.

Thanos Rising Avengers

Oyun, iki ile dört kişi arasında oynayıp MCU’nun büyük kötü adamı Thanos’u yenmeye çalışmanız için tasarlanmış.

6 Sonsuzluk Taşı, 42 oyun kartı (kahramanlar, kötüler ve gemileri), Avengers, Wakanda, Kamar-Taj ve Nova Birliğini belirten 4 savaş pozisyonu jetonu, 17 kalıplanmış zar ve oyunun kendisi dahil 190 toplam parçası bulunuyor oyunun. Kalan parçalar da kahramanlar olsa gerek.

Altı Sonsuzluk Taşı ve Sonsuzluk Eldiveni için daha büyük kart haneleri bulunan Thanos’un Yükselişi oyunu, MCU ile ilgilenen her seviyeden hayranlar için ciddi bir oyundur.

Corvus Glaive ve Outrider Generali gibo kötüler oyun masasındaki yerlerini alırken Iron Man, Captain America ve Rocket Raccoon gibi klasik kahramanlar da oyun masasındaki kahraman kartlarından bazıları olarak bulunuyor.

Tahtanın merkezinde, 2017’deki D23’ten baz alınarak oluşturulmuş 120 mm’lik figürüyle Sonsuzluk Taşları meraklısı Thanos bulunuyor. Oyunun resmi kural kitabı henüz yayınlanmadı, ama eğer meraklıysanız Thanos’un Yükselişi- Avengers: Infinity War 50$ gibi bir fiyat ile satılacak ve bu baharda raflardaki yerini alacak.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.