Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Star Wars Rebels’ın bitmesinin ardından Star Wars’un dizi kısmında bir boşluk oluşmaya başlamıştı. Ancak anlaşıldığı üzere Disney bu boşluğu doldurmaya karar vermiş gibi görünüyor..

Anime türünden esinlenerek yaratılacak olan bu yeni dizinin adı Star Wars Resistance olacakmış. Açıkçası Disney’in yeni serilerinin çizimlerini yetetince gördüm. Yani anlayacağınız bu yeni serinin çizimleri Rebels’dan bile daha çocukca olabilir. Fakat belki bir umut, Star Wars’un hatrın ciddi bir ambiyans yaratılabilir..

Bu sonbaharda Disney XD üzerinden yayınlanması beklenen yeni dizi, diğer dizilerin aksine yeni serinin ilk filmi olan The Force Awakens’ın öncesinde geçecekmiş. Bizim için yeni seri ile ilk seri arasındaki olaylar tam bir gizem. Dolayısı ile belki bizleri birazcık bile olsa aydınlatabilecek bir seri olabilir. Dizinin konusuna gelecek olursak: ana karakterimiz Kazudo Xiono asiler tarafından işe alınıp First Order’ın artan tehtidine karşı casusluk yapmak üzere görevlendirilecekmiş ve dizide Kazudo’nun hikayesini konu alacakmış.

Filmlerde gördüğümüz üç karakterde bu dizide bulunacakmış. First Order’dan Captain Phasma, asi pilotu Poe Dameron ve tabii ki BB-8. Ayrıca bu karakterleri filmlerde oynayan oyuncuları seslendirecekmiş. Dizinin yaratıcısı ise aynı şekilde Clone Wars ve Rebels dizilerini yaratan Dave Filoni olacakmış.

Bu arada şunu da belirtmeden geçmemek gerekiyor: çok yüksek bir ihtimalle bu senenin sonunda ya da seneye yeni bir dizi daha gelebilir. Çünkü bildiğiniz üzere Rebels dizisi, devamının geleceğini işaret eder şekilde bitirilmişti… Yani yüksek ihtimalle Rebels hikayesini anlatmaya devam edecek yeni bir seri gelecektir..

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.