Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

X-Men: Apocalypse filmindeki Cyclops/Scott Summers rolüyle X-Men evrenindeki yerini bulan Tye Sheridan geçtiğimiz günlerde SXSW film festivalinde yeni filmleri Ready Player One ve Friday’s Childın tanıtımını yapıyordu. Ve bu yılın ilerleyen zamanlarında çıkacak olan X-Men: Dark Phoenix filmiyle tekrardan Cyclops rolüyle karşımıza çıkacak.

The Wrap dergisine röportaj veren SheridanX-Men: Dark Phoenix’in bir süper kahraman filminden çok bir dram filmi olacağını söyledi.

‘Jean filmde çıldırıyor, ama Cyclops öyle olmadığını, sadece bir şeyler yapması gerektiğini düşünüyor. Bu ilginç, filmde dram olması. Sonuç olarak bu filmi bir dram ya da süper kahraman filmi olarak gördük.’ diyor Sheridan.

Sheridan ile başrolü paylaşan Sophie Turner, geçmişte benzer yorumlarda bulundu ve X-Men: Dark Phoenix’in diğer X-Men filmlerinden farklı olacağını söyledi.

Turner, Empire dergisine verdiği röportajda, filmin karanlık ve cesur bir dram filmi olduğunu belirterek ‘Bu konuda bir devrim yapıyoruz denebilir. Tamamen yepyeni türde bir süper kahraman filmi oluşturmak istedik.’ dedi.

Sheridan ve Turner birlikte X-Men: Apocalypse filminde Marvel’in en tanınmış mutantlarından ikisi olan Cyclops ve Jean Grey’in genç versiyonları olarak yer alarak X-Men filmlerinin bir parçası oldular. Cyclops ve Jean bu yıl daha sonra tekrar bir araya geldiklerinde, X-Men: Dark Phoenix setindeki fotoğraflarda göründüğü gibi yeni kostümler giyecek gibi görünüyor.

X-Men: Dark Phoenix 2 Kasım’da sinemalardaki yerini alacak.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.