Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Bilmeyenler için 2018’de Fox tarafından tam 3 Marvel filmi geliyor. Zaten birinin Deadpool 2 olduğunu söylemeye gerek yok zaten. Ama buradaki ana konumuz X-Men: Dark Phoenix ve yeni set fotoğrafları.

X-Men Dark Phoeniz duyrulduğunda birçok hayranın ilgisini üstüne çekmeyi başardı. Özellikle önceki 3’lemeden karakterleri geri getirecekleri haberi bu konuda bayağı yardımcı oldu.

Tabii bunlar arasında ana konumuz olan Tye Sheridan’ın oynadığı Cyclops ta var. Yayınlanan bir set fotoğrafından da görüldüğü üzere birkaç küçük detayın yanında yeni bir saç ve klasiğe yakın bir vizör verilmiş. Vizör dediğimizde o gözündeki işte:

Her ne kadar bazı insanlar aslında görüntünün önceki filmden olduğunu ve vizör’ün kullanılmayan bir model olduğunu düşünse de saç farkı veya yüzündeki detaylar sayesinde kendini ele verdi.

Ayrıca bilmeyenler için filmde çok belli olsa da “Dark Phoenix Saga” hikayesi işlenecek ve X-Men buna hazırlanıyor gibi gözüküyor.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.