Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Wonder Woman’a ne ölçüde heyecanlanıyorsunuz? Misal çekilmiş ilk kadın kahraman filmi olduğu için heyecanlanıyor olabilirsiniz yada yayınlanan fragmanları çok sevmiş ve onun heyecanıyla bekliyor olabilirsiniz. Hatta DCEU’nun Batman v Superman ve Suicide Squad da ağızda buraktığı o kekremsi tadın Wonder Woman da geçeceğini düşünüp onun üzerine heyecanlanıyor olabilirsiniz ya da… her şeyden önce Wonder Woman’ı sevdiğiniz için heyecanlanıyor olabilirsiniz lakin sanırım bu heyecanınız biraz kursağınızda kalabilir.

Dün Wonder-Con 4.gününü tamamladı. Çeşitli markalar çıktılar ve panellerini düzenleyip, hayranlarına var olan projeleri ve yeni projeleri hakkında bilgiler verdiler. Wonder Woman da bu markalardan biriydi elbette. Yönetmen Patty Jenkins ve DCEU’nun başı Geoff Johns çıkıp filme dair soruları yanıtladılar. Tabi gelen sorulardan biri de Wonder Woman için devam filmi çekilip çekilmeyeceği idi. Johns ise bu soruya “bunu doğrulayamam” dedi.

Aslında bu cevap anlaşılabilir çünkü DCEU’nun ilk fazda ki amacı, olan karakterlerine devam filmi çekmek değil aksine ana karakterlerini tanıtıp evrenini büyütmek. Tabi Wonder Woman filmi çok iyi yorumlar alırsa WB olan programını değiştirip yeni bir Wonder Woman filmine ışık yakabilir.

Yazar Hakkında

Yönetici

Geekhane'nin nâm-ı değer kurucusu.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.