Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Geçtiğimiz yılın en önemli filmlerinden birisiydi Wonder Woman. Bunun en önemli nedenlerinden birisi de başrolde bir kadının olmasıydı. Bu toplumsal eşitlik için çok güzel bir haber. Hatta son dönemde giderek artan eşitlikçi hareketler lehine çok güzel bir inhibitör oldu.

Film böyle bir başarı yakaladığı için bir sonraki filmin erken geleceği tahmin ediliyordu elbette. Ancak şimdiye kadar gelen haberler filmin çekimlerinin yaz sonunda başlayacağı yönündeydi. Son gelen haberlerde ise prodiksyon aşamasının çok büyük bir kısmının bitti belirtildi.

Filmin Prodiktörü filmin senaryo kısmının çok büyük ölçüde bittiğini söyledi. ‘ Güzel bir iş yapmak istiyoruz bunun için aklımıza yatan bir senaryo hazırladık. Basit bir iş anlamında güzel değil gerçekten güzel. Şimdi hafif aşamaları geçtik ve zor kısma başladık’ diye de ekledi. Sizce ne kadar haklı ve doğru? Elbette Warner Bros. işe el atmış ve filin tarihi erkene çekmek için gerekli olan maddi ve nakit yardımı yapmış. Peki bu durum devam filmini ne kadar etkiler? İşin ilginç tarafı Wonder Woman 2’nin çekimlerinin başlayacağı 28 Mart haftası Suicude Squad 2’nin prodiksyon aşaması da başlayacak. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu kadar erken başlaması iyi mi yoksa biraz acele mi ediyorlar? Suicide Squad zaten berbat ama WW2 den beklentileriniz neler?

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.