Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Tekerleme gibi gözüken başlıktan da anlaşılacağı üzere Witcher 3 kısa zamanda popüler olmuş, çıkışından uzun yıllar geçmesine rağmen bu popülerliği koruyabilmiş gerçekten kaliteli bir oyun. Netflix bu popülariteden yararlanmak istemiş olacak ki halihazırda ilk bölümünün senaryosu tamamlanmış bir Witcher dizisi üzerinde çalışıyor. Peki Witcher 3’ü bu kadar özel yapan şey ne?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Geniş Lore: Witcher serisi; 3 adet oyunu, 8 adet de kitabı bulunan geniş bir evren. Seriye üçüncü oyundan başlamış biri olarak söyleyebilirim ki eğer siz de benim gibi seriye üçüncü oyunla dahil olduysanız keşfedecek tonla karakter ve hikayeye sahipsiniz demektir. Bu karakter ve hikayelerin hepsi monotonluktan çok uzak ve keşfedilesi olduklarından dolayı bu kesinlikle artı bir durum.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Oynanış: Witcher 3, Skyrim ile sık sık kıyaslanan bir oyun. Bu iki oyundan hangisinin daha iyi olduğu tartışılır fakat kesin olan bir şey var ki Witcher dövüş  mekanikleriyle Skyrim dahil çoğu oyundan bir adım öne çıkmayı başarıyor. Harika vuruş hissiyatı ve tatmin edici kılıç dövüşleri bu mekaniğin sadece ufak bir parçası.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Müzikleri: Günümüzde çıkan çoğu oyunun müziklerini genellikle beğenmez ve oyunun atmosferine girmeyi zorlaştıran etkenlerden biri olarak görürüm, ama konu Witcher olunca işler değişiyor. Bu oyunda müzikler gerek aksiyon kısımlarında, gerekse görevleri yaparken atmosferi tamamlayan harika bir etken.

Yazar Hakkında

Küçüklüğünden beri oyun ve filmlerle büyümüş birisi. Sinemasever. Yazmak en büyük hobilerinden bir tanesi. @doukancelikel

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.