Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Marvel Stüdyoları, geçtiğimiz Cuma günü Avengers: Infinity War için mükemmel bir fragman yayınladı ve doğruyu söylemek gerekirse beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Fragman, hayranlara görmeyi umdukları her şeyi ve daha fazlasını verdi, gerçi hayranlar hala Hawkeye’ın nerede olduğu konusunda en ufak bir fikir sahibi değiller ama olsun.

Fragman aynı zamanda bize Vision’a ya da ona olabilecekler hakkında dair birkaç yeni görüntü de sunuyordu. Bunlardan birinde Wakanda’nın prensesi Shuri yatmakta olan Vision’a bir şeyler yapıyordu.

Gördüğümüz kadarıyla Shuri elindeki hologramik görüntü aracılığıyla Vision’un kafasında olabilecek muhtemel bir sorunu gözlemliyordu. Hologramdaki Vision’un görüntüsünün deforme bir şekilde olması da Vision’un ağır yara almış ya da ölüyor olmasına bir işaret olabilir.

Infinity War ile ilgili çok şey bilinmese de -özellikle de altıncı Sonsuzluk Taşı olan Ruh Taşı’nın nerede olduğu- , hayranların kesin olarak bildiği şeylerden biri, Vision’un, kafasında Zihin Taşı olduğu için Black Order için büyük bir hedef olması.

Bu Zihin Taşı, Vision’ın varoluşunun ayrılmaz bir parçası olmasına rağmen ilk Infinity War fragmanında gördüğümüz üzere, Black Order’ın iki üyesi Vision’un kafasındaki taşı Corvus Glaive’in asasıyla sökmeye çalışıyordu.

Bu karşılaşmadan sonra Shuri ile olan bu sahne gerçekleşirse, en azından bildiğimiz kadarıyla, bu durum Vision’un öldüğünün bir göstergesi olabilir.

Tabi başka bir ihtimal daha var. Shuri sadece Corvus Gliave ve Proxima Midnight ile olan karşılaşmasından sonra ağır bir şekilde yaralanan Vision’u tedavi ediyor da olabilir. Artık olayın aslını filmi izlediğimizde anlayabiliriz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.