Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Ve beklenen oldu. Venom filminin fragmanı sonunda bizlerle buluştu. Fragman kısa da olsa Venom karakterini tam olarak görememiş olsakta aslında fragman bize bir kaç ipucu veriyor. Gelin biraz teori üretip fragmana bakalım.

Fragmanımız açılışı hızlı yapıp sonra sakinleşiyor. Eddie Brock karakterinin bir sedyede uyanmasının ardından hızlı bir aksiyon sahnesi gerçekleşiyor ve bize logoyu sunuyor. Logodan sonra durulan fragman bize sakin sakin baş karakterleri gösteriyor. Ardından önemli olduğunu düşündüğüm bir sahne gösteriveriyor bize. Bir kaza sahnesi.


Filmin burada kopup hikayenin bu sahnede başlayacığını düşünüyorum. Bunlardan az ilerde bahsedeceğim. Daha sonra ilk başta görünen uyanma sahnesi daha bi anlam kazanıyor ve Eddie’nin laboratuvar gibi bir yerde uyandığını görüyoruz. Hemen ardından ultra güvenlikli taşıma ile hikayeye katkısı olacağını düşündüğüm bir adam simbiyotları karşımıza çıkarıveriyor

Daha sonra yine başta gördüğümüz akaiyon sahnesini biraz daha uzun izliyor ve bunun bir kaçış sahnesi olduğunu anlıyoruz. Sonrasında bu kaçışın sadece otobanla sınırlı kalmadığını ve Eddie’nin baya yorulacağını anlıyoruz. Temposunu yeniden arttıran fragman bize bir iki aksiyon sahnesini gösterip heyecanı arttırıyor ve Eddie’yi son kez sedyede görüyoruz. Ama bu sefer o kadar sakin değil sedeyede tepinip bağırırken boynundan doğru simbiyotun onunla buluştuğunu görmemizle fragman havalı bir kapanış yapıp görevini tamamlıyor.

Şimdi ne anlatıyor bu fragman bize. İlk önce, kaza labaratuvar ve kaçış sahnelerinin birbirleriyle bağlantılı olduğunu ve peşi sıra devam edeceğini düşünüyorum. Eddie yaşadığı bir kaza sonucu buraya alınmış ve üstünde bir kaç deney yapıldığını ve öyle ya da böyle simbiyotun ona aktarıldığını düşünüyorum.Ayrıca eğer böyle olacaksa bunları da simbiyotu alan adam olduğu düşünülebilir. Sonra Eddie kendine gelip buradan kaçacak gibi duruyor. Fragman bize sonrasında veya öncesinde olacaklar hakkında pek bilgi vermiyor. Asıl amacının bilmeyen insanlara biraz olsun filmi duyurup heyecan yaratıp akılda da bir fikir oluşturmak olduğunu düşünmekteyim.
Benim fragmandan çıkardıklarım bu kadar. Siz ne düşünüyorsunuz fragmanı beğendiniz mi ? Ayrıca hatırlatalım Venom filmi 5 Ekim 2018 de sinemalarda.

Yazar Hakkında

Gündüzleri sınav maduru. Geceleri Cosplyer ama 7/24 Geek olan Slytherin öğrencisi. Geek aleminin melez çocuğu. Namı değer Mr.Jokero.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.