Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Evet Marvel hayranları yanlış görmüyorsunuz,  Venompool “Edge Of The Venomverse” hikayesiyle geri dönuyor ve eskisinden çok daha hiddetli.

Marvel’ın 2017 Ağustos istekleri listesinde Edge Of The Venomverse son 2 sayısı olan #4 ve #5 te vardı. Serinin 4.sayısında kendine özel bir simbiyot ile birleşmiş bir Old Man Logan görürken 5. ve son sayıda ise simbiyot ile birleşmiş çok konuşan paralı askerimizin dönüşüne şahitlik edeceğiz.

Aranızda Venompool’u tanımayanlar olabileceği için biraz karakterden bahsetmek gerekirse:

“Venompool Shawn Moll ve Rick Remeber tarafından ‘What if’ alternatif evreni için yapılan bir hikayede yaratıldı. Tahmin de edebileceğiniz üzere hikayenin başlığı ‘Ya Eğer Venom simbiyotu Deadpool’u ele geçirseydi ?’ydi. Hikaye ise fazlasıyla ilginç. O gerçeklikte Galaktus, Deadpool’u Beyonder’ı öldürmesi için kiralıyor ama hikaye Deadpool ve Beyonder’ın kanka olmasına bağlıyor. Sonradan Spider-man geliyor ve Beyonder’dan Venom simbiyotunu onun vücudundan çıkarmasını istiyor ve Beyonder simbiyotu çıkarınca simbiyot bir anda Venom ile birleşiyor ve ortaya Venompool çıkıyor.”

Venompool’u bu hikayede görmek bayaği şaşırtıcı çünkü 2 kez öldü… ya da biz öyle sandık. Ilk seferinde kendini ve kendi evrenini gerçeklikten sildi ama garip bir şekilde kurtulduktan sonda DreadPool tarafından ekibe çağırıldıktan sonra yaşanan boyutlar arası Deadpool’lar savaşında boy gösterdikten sonra yokolduğunu gördük.

Edge of the Venomverse hikayesi Marvel’ın ünlü “Venomized” adını verdiği çizgi roman kapaklarından esinlenilmiş. Bu varyantlarda Marvel’ın ikonik karakterlerinin Venom ile birleştikten sonraki halleri bulunuyor ve kesinlikle hepsi birbirinden güzel.

Ayrıca seri Temmuz 2017 de başlangıcı verecek ve 5 sayılık bu seride Old Man Logan, GwenPool, Ghost Rider, Wolverine ve Deadpool gibi karakterlerin Venom ile birleşmiş hallerini göreceğiz.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.