Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Öncelikle şunu söyleyeyim her geçen gün bu filme heyecanım artıyor. Venom filmi ilk açıklandığında tepkiler karışık olmuştu. Bir kısım filmin kötü ve gereksiz olacağını düşünürken benimde içinde bulunduğum kısım filme dair ümitliydi. Ve bence yavaş yavaş ilk gruptan ikinci gruba kaymalar oluyor. Çünkü film şu an gayet iyi gidiyor. İşk ftagmandan sonra gayet yerinde bir frgaman daha izlediğimizi düşünüyorum. Her neyse gelin incelemeye geçelim…

  İlk olarak Eddie Brock’u hızlıca bir şov yaparken izleyip muhtemelen hikayenin başlamasına sebep olacak abimizi simbiyotlarına ulaşmış bir şekilde görüyoruz ve ardından anlıyoruz ki Eddie bu abimiz ile bir röportaj yapacak. Fakat fazla ileri gitmiş olacak ki Türk dizilerinden bildiğimiz klasik “Güvenlik ! Sahnesi yaşanıyor. Ardından Eddie Tehtidi yiyip gidiyor. Daha sonra Bir kadın ile tanışıp olay hakkında bir şeyler öğreniyor ve biz öğreniyoruz ki röportaj veren abimiz baya William Stryker gibi deneyler yapan bir abimiz. Ve muhtemelen Simbiyot Eddie’den önce başka deneklerde denenecek. Mekana ulaştığında denekler Eddie’ye saldırıyor ve orada her ne yaşıyorsa simbiyot üstüne yapışıyor olmalı.
Bu esnada Simbiyotun Eddir ile konuşması sonucunda anlıyoruz ki Filmde korku ve gerilim esintileri olacak ve biz Eddie’nin iç dünyası ve delirmeye yakınlığını göreceğiz. Yanlız bu deneyci abimizin hoşuna gitmiyor olamlı ki adamlarını yolluyor ama Eddie simbiyot ile onlara güzel bir şov yapıyor.

Şimdi bu esnada bir teorim olacak. Filmde Carnage olursa eğer Eddie’den simbiyotu almak için gönderilecek olabilir. Çünkü Eddie yavaş yavaş kostüme uyum sağlamaya başlayacak ve bir kahraman olmaya çalışcak gibi duruyor. Her ne kadar Venom kendisine izin vermesede. Filmde ara ara Simbiyotun kontrolü ele aldığını görüp Venom’u kahramanlık çizgisinden çekilmesi ni izleyebiliriz gibime geliyor. Kısacası iyilik yapacak Venom ise kötü adamları öldürecek. Ama Venom Griden çok siyah bir karakter . Tam bu esnada bir iki ufak sahneden sonra Eddie’nin kahraman olmak için Simbiyotu ikna etmeye çalıştığını görüyoruz. Belki ikisi arasında Hulk ve Banner gibi bir ilişki izleyebiliriz. Ve bir iki aksiyon sahnesi daha görüyoruz. Ve Simbiyot Eddie’yi bayağı bir güzel koruyor. Ve en sonunda Eddie yakalanıyor ama biz onu yakalayan adama acıyoruz. Çünkü bu esnada Eddie Simbiyot ilr birleşiyor ve Venom arz-ı endam ediyor.

Eveet gelelim Venom’a. Kısaca demek gerekirse olmuş. Organikliği Eddie ile birlikte birleşmesi korkutucu ve vahşi doğası olsun gayet iyi. Ufak bazı CGI ile düzeltmeler yapılabilir. Belki gözler biraz daha keskin yapılabilir. Ama bu şekilde de gayet iyi. Bence gayet güzel bir fragmandı ve sonunda da güzel bir film bekliyor dostlarım. Şu anda gayet güzel gidiyor. Umarım batırmazlar diyip kendinize iyi bakın diyorum sevgili Geek dostlarım.

Yazar Hakkında

Gündüzleri sınav maduru. Geceleri Cosplyer ama 7/24 Geek olan Slytherin öğrencisi. Geek aleminin melez çocuğu. Namı değer Mr.Jokero.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.