Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Tekrardan merhaba saygıdeğer Geek’ler. Bugün sizlere Avengers : Infinity War filminin son spotunda Tony Stark’ın MCU’da gözükmeyen son sonsuzluk taşı olan ruh taşıyla birlikte gösterilmesinden bahsedeceğim.

Öncelikle bu konuda benim şahsi fikrim bunun doğru olmadığı. Ancak fan fikirlerini de ele alarak tekrar değerlendirmezsek olmaz. Şimdiye kadar MCU’da ortaya çıkan taşlar ; uzay taşı, gerçeklik taşı, güç taşı, zihin taşı ve zaman taşı. Son spotta ise taşlar sırayla ekrandan geçerken ruh taşıyla birlikte Tony Stark’ın fotoğrafı da geçince sonunda elimizde son sonsuzluk taşıyla ilgili bir gelişme oldu. Peki neden teori saçma ? Elbette teoriler MCU ve diğer evrenleri daha eğleneli kılıp fanları da dahil eden eğlenceli aşamalar ancak bence gerçekten ruh taşı Tony ile alakalı olsaydı bunu şimdiye kadar en azından belli etmek isterlerdi. Diğer taşlarla alakalı kişiler bile tam doğru değilken (Uzay Taşı-Cap , Güç Taşı-Guardians Of The Galaxy) İron Man ile olan seçenek gerçekten insana zorlama geliyor. Senin fikrin ne diye soracak olursanız emin olun hiçbir fikrim yok. Ruh taşı Marvel’in son ana kadar saklamakta kararlı olduğu bir taş ama her şartta minik göndermeler yapmayı sevdikleri çok belli 🙂

Son olarak eğer ruh taşı Tony’de olsaydı Avengers : Age of Ultron’dan itibaren aradıkları taşı kendisinde bulamayacak kadar saf olmazlardı.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim! Sonraki yazılarımda görüşmek dileğiyle!

Yazar Hakkında

Sadece sıradan bir Geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.