Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Tom Holland Marvel Stüdyoları’nda kötü bir sır tutucu olarak biliniyor, malum kendisi genelde herhangi bir sette bulunan en genç aktör ve büyük prodüksiyonlarda kendisinden büyük meslektaşlarından daha az deneyimli. (Mark Ruffalo Thor: Ragnarok’tan diyalogları telefonuyla yanlışlıkla sızdırmıştı, o sayılmaz.) Ama bazen, gölgede bırakılsa bile, Avengers: Infinity War‘u çekerken, oynadığı karakter olan Spider-Man’in kiminle savaşacağı konusunda bir fikri olmadı.

ACE Comic Con fuarındayken, Holland filmi çekerken hiçbir zaman Avengers: Infinity War filminin senaryosunun tamamını göremediğinden bahsetti, ama aynı zamanda Spider-Man’ın yeni filmde savaşacağı karakterleri bilmediğine de dikkat çekti. Holland karanlık bir yerde, sonradan prodüksiyon sırasında CGI efektiyle yerleştirilecek bir uzaylı ya da canavar ile savaştığını açıkladı:

‘Avengers filminde hatırlıyorum, Russo Kardeşler ‘Şurada dur, adamla savaş sonra da bir şeyler yap’ diyordu ve ben de ‘Tamam da, ben kiminle savaşıyorum? diyordum ve onlar ise ‘Sana söyleyemeyiz çünkü bu bir sır.’ diye cevap veriyorlardı. Bu sefer soruyordum ‘Tamam peki nasıl bir şeye benziyor bu?’ ve onlar da ‘Pekala, bunu da söyleyemeyiz çünkü bu bir şeyleri açığa çıkarabilir.’ Ondan sonra ‘Tamam bari ne kadar büyük onu söyleyin.’ diyordum ve yine ‘Bunu da söyleyemeyiz.’ diyorlardı. Yani sonuç olarak orada durup 15 dakika boyunca havaya yumruk sallayıp duruyordum ve sonra işi aldığımda yapmam gereken şeyin bu olmadığını düşündüm. Ama şimdi alıştım bu duruma.’

(Adam kılıktan kılığa giriyor sizin yaptığınız şeye bak, ayıp değil mi Russo biraderler?)

Görünüşe göre, Spider-Man’in Thanos’un 4 çocuğundan en az biriyle savaşması muhtemel, ki bu karakterler de 2013 Marvel Çizgi Roman serisi Infinity’de tanıtılan Black Order’a dayanıyor. Çocuklar -rütbeleri Cull Obsidian, Proxima Midnight, Ebony Maw ve Corvus Glaive olarak sıralanıyor-  ya Thanos’a Sonsuzluk Taşlarını toplamasında yardım ederek ya da Thanos o işi kendisi yaparken Dünya’nın En Güçlü Kahramanları’nı saptırmak için görev kuvveti hizmeti sunuyor. Takımın beşinci üyesi çizgi romanlarda görünüyor, ama sonradan filmin aşırı doldurulmuş bir hal almasını önlemek için çıkarıldı.

Avengers: Infinity War 4 Mayıs 2018’de vizyona girecek ve Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautisa, Bradley Cooper, Vin Diesel, Pom Klementieff, Karen Gillan, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Sebastian Stan, Chadwick Boseman, Paul Rudd, Cobie Smulders, Benedict Wong, Letitia Wright, Danai Gurira, Hiroyuki Sanada, Winston Duke, Tom Hiddleston, Tessa Thompson, Benicio Del Toro, Tom Vaughan-Lawlor ve Josh Brolin‘den oluşan muazzam bir kadroya sahip.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.