Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

DC’nin yeni tv serisi Titans kademeli olarak şekilleniyor ve yeni oyuncu arama çağrısı büyük bir kötü adamın habercisi olabilir.
Titanspodcast.com son zamanlarda dizi için “Evan Louge” adlı yeni bir karakterin dökümlerini ortaya çıkardı. Fanlar bu karakter bilgilerinin Trigon, yani Raven (Tegan Croft)’un babası ve güçlü şeytanı anlattığını düşünüyor.
[Evan Louge]: Erkek, 30-40’larının sonlarında,kafkas,karizmatik, ailesini bir araya getirmeye çalışan aile lideri. Dizinin sonlarında çok önemli rol.

Daha sonra Ian Duncan’ın aynı rol için girdiği seçmelerden bir kısım yayınlandı. Konuşmada “Evan” bir kadını kendi savaşına katılmasını sağlamaya çalışıyor.
“Niye seni seçtiğimi biliyor musun Anne?”
Metni okuyor:”Çünkü sen doğru yolu seçip diğer bütün değerlerini bırakacak kadar güçlüsün. Fakat kurduğumuz her şeyi yıkıp dökmeyi planlayanları durduracak kadar güçlü müsün? Ahlak bir yalandır. İnsanlar onun tarafından hapsedilir. Takip etmek zorunda olduğun her kural seni kendinden uzaklaştırır. Dışarda hiç özgürlük yok. Kullanmamamız öğretilirse özgür iradenin sağlanmasının hiç bir amacı yoktur.”
Bu aranan kriterler ve bu diyalog (Tam Trigon’un Raven’a söyleyeceği tipte şeyler) okları Trigon’a çeviriyor. Raven’in annesi Arella’nın diziye katılacağının açıklanması da bu ihtimali arttırıyor.
Titans dizisi hakkında hala bilinmeyen çok şey var. Sadece Robin,Hawk ve Dove’un ilk bakışlarına sahibiz ve bu bilinmezlik bize Arsenal,Wonder Girl ve belki de Batman gibi süpriz karekterleri görebileceğimiz ihtimalini getiriyor.
Siz Titans dizisinden ne bekliyorsunuz?

Yazar Hakkında

Küçüklüğünden beri süper kahramanlara bayılan ama 3 yıldır sıkı fıkı olan geek

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.