Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Hergün görüyoruz ki Titans dizisi için yeni umutlar doğuyor ve yepyeni karakterler hikayeye katılıyor. Işte bugün sadece bir çift halinde oldukları ve tabiki fazla tanınmadıkları için bu ikiliye kısa bir tanıtım yapıyoruz. Kısa olacak çünkü aman aman bir bilgileri veya geçmiş hikayeleri gayet kısa aslında

Hawk ve Don Hall orjinalinde sıradan insanlardı, Hawk biraz da sinirlin Don ise biraz daha sakin. Babaları ise bir yargıçtı ve ikisinin ortasıydı diyebiliriz. Ama herşeye rağmen evlatlarına olayların çoğunlukla uzlaşma ile çözülebilecegini asla öğretemedi.

Babaları bir yargıç olduğundan çok düşmanı vardı. Bir süikastçi onları bir odaya kapatıp babalarının peşinden gittiğinde kardeşler ilk defa bir konuda anlaşıp babalarını kurtarmak istediklerini farkettiler. Tam o anda odada yankılanan ses, onlara sadece. Hawk ve Dove’un gücünü çağırmaları gerektiğini söyledi, ikili bunu başardıktan sonra babalarını kurtardı ve bu güçler ile insanlara yardım etmeye karar verdi.

Don karakterinde yaşanan olaylar ve ölümünden sonra olanlar ile gördüğümüz kadarıyla yeni biri yerini alıyor ve bu kişi de yeni Dove olan Dawn Granger. Ve dizideki karakter o olacağından yazı ya onu koyduk doğal olarak.

1) Hank Hall (Alan Ritchson Oynayacak)

Karakter genel anlamda sinirli ve Dove gibi Lords Of Order ve Chaos tarafından güç alıyor. Tabiki Hawk burada işin savaş yani Chaos tarafında. Yani onu bol aksiyonlu ve katletmeli işlerde görebiliriz ve bu onun için hiç sorun olmaz.

 

2)Dawn Granger (Minka Kelly Oynayacak)

Hawk ne kadar öfke doluysa Dove içinde o kadar barışcıl ve insancıl diyebiliriz. O da bahsettiğimiz gibi barışı temsil ediyor ve işin tabiki de Order yani düzen tarafında. Dizi de bahsettiğimiz gibi Hawk’ın katliam istedigi sahnelerde genel olarak Dove’u her konuda barış isteyen taraf ilarak görebiliriz.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.