Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Bölüm yazar ve yönetmeni olan Luaren Schmidt Hissrich sosyal medyada Geralt of Rivia serisinin ilk bölümünün senaryosunun hazır olduğunu paylaştı ve böylece yüksek kapasiteli kurgu dünyası bir adım daha yayınlanmaya yaklaşmış oldu.

“The Witcher” serisi Andrzej Sapkowski tarafından yazılmış ve onun ülkesi olan Polanya’da çok popüler. Aynı zamanda diğer ülkelerde de popüler ama bunun nedeni CD Projekt Red’in yaptığı Witcher oyun serisi. Oyun serisi 3 oyundan ibaret ve en tanınmış oyun da 3.oyun olan The Witcher 3: Wild Hunt. The Witcher 3: Wild Hunt uzun zaman boyunca çok satanlar listesinde olmuştur. Bu oyun serisiyle diğer ülkelerde de tanınmaya başlayan kitap serisi zamanla popülerleşmeye başladı.

2000 yılı öncesinde çıkmış olan bu kitaplar Polonya televizyonlarında kitaba uygun olarak çekilmiş ancak çok dikkat çekmeyince iptal edilmiştir.

Witcher oyun serisinin ilk ikisinde yüzeysel olarak kitaplardan olsa da, 3.oyun Geralt’ın hikayesinin sonu gibi olmuştu. Aynı zamanda kitaplar için uygun bir sonda olmuştu.

Hissrich seriyi nasıl yansıtacağı henüz belli olmasa da kendisinin deyimiyle böyle bir konuyu yazmak için büyük bir tutkusunun olması bize şüphesiz ki iyi bir şeyler çıkaracağını düşündürüyor. Zaten Netflix gibi kaliteli bir yapım şirketinden kötü bir şey çıkmayacağını düşünüyorum.

 

Okuduğunuz için teşekkürler. Yorumlarınızı bekliyorum. Aşağıdaki linkten orijinalini okuyabilirsiniz.

http://comicbook.com/tv-shows/2018/01/21/the-witcher-netflix-pilot-script-finished/

 

 

Yazar Hakkında

Editör

Gündüzleri öğrenci, geceleri hacker olan kahramanımız yarı zamanlı olarak da size güncel bilgileri aktaran, çeviren bir kahraman. Bu kahramanı sevin. :-)

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.