Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Tekrardan merhaba Geekler ! Öncelikle Infinity War filmine sadece 2 gün kalmışken DCEU metni yayımlamak herkesin ilgisine çekmeyecek olsa da birazdan burada DCEU’da neler yaşanacağından bahsedeceğiz. Keyifli okumalar !

Şimdi, DCEU filmlerinin geçmişteki kaydı malesef pek iç açıcı değil. Man of Steel ile açılışı yapan DC pek başarılı olmadı denilebilir. Ancak DCEU filmlerinin gelecekteki srasına bakıldığında çizgi roman hayranlarını mutlu edecek birkaç filmi görebiliyoruz. Peki bu listenin başını çeken The Flash neden bukadar bekleniyor ? Cw dizisi ile büyük başarı yakalamış olan Barry Allen karakterini eminim çoğu fan beyaz perdede de görmek isteyecektir. Temadan kısa bahsetmişim daha önce ancak tekrar belirtmek isterim ki Barry Allen karakterinin origin hikayesini izlemeyeceğiz. Flashback olur mu orasını bilemem ama konu Flash olunca zaman çizgisinde ileri geri gideceğini göreceğimize neredeyse eminiz. Teori siteleri ve fanları belli bir süre sarsan olay ise Flashpont Paradoksu’nu anlatacağı teorisiydi. DC bu haberi yalanlamadığı gibi olacak da demedi ama neredeyse hepimiz bunun için gün sayıyoruz, özellikle efsane an,masyon The Flashpoint Paradox’dan sonra. İzlemenizi tavsiye ederim.

Peki Flashpoint gerçekleşirse neler olur ? Cevaplayayım. Öncelikle DCEU evreninde rol değişikliklerine gidilebilir (Ben Affleck’in rolü bırakması ihtimali de var) Karakterlerin ölmesi veya dirilmesi ve en güzel Reverse Flash’ı görmemiz. Evet bu ihtimal de var. Reverse Flash’ı görmek sanırım hepimizin The Flash filmi için beklentilerimizin nirvanası. Sonuç olarak tek istediğimiz The Flash filmini evrende çocuk gibi oynamalar yapmak aracaılığnda kullanmamaları.

Okuduğunuz için teşekkürler. Sonraki yazılarımda görüşmek dileğiyle, hoşçakalın !

Yazar Hakkında

Sadece sıradan bir Geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.