Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Crystal Dynamics’in geliştirdiği The Avengers oyunu sosyal bir ağa sahip olacak, online oynanış sunacak ve dövüşler sırasında üçüncü tekil kameradan oynanacak. Square Enix’in dağıtıcılığını üstlendiği Avengers oyunu hakkında şu ana kadar çok net bir bilgi paylaşımı yapılmamıştı. Bununla birlikte artık oyunun türünü bile az çok biliyoruz.

NeoGAF’ten Nirolak isimli bir kullanıcı, Square Enix’in “The Avengers Project” için iş ilanını yakalamış. Bu ilanda Square Enix’in Avengers Projesi için bölüm tasarımcısı aradığı yazıyor ve açıklama kısmında da oyunun “eğlenceli ve benzersiz online tecrübeler sunacağı” belirtilmiş.

Bir diğer ilanda ise dövüş tasarımcısı aranıyor ve bu ilanın açıklamasında da “Üçüncü tekil kameradan yapılacak olan dövüş sahnelerini planlamak, protoip geliştirmek ve bu dövüş sistemlerini oluşturacak tasarımcı arıyoruz.” ifadesi dikkat çekiyor. Oyunun türü de yine bu ilanda “Aksiyon-macera” olarak belirtilmiş.

The Avengers Project’in henüz resmi bir çıkış tarihi bulunmuyor. Bununla birlikte ilk Avengers: Infinity War filminden önce çıkması düşük bir ihtimal gibi. Marvel’ın sinema ve TV’den sonra oyun dünyasını da ele geçirmek istediğini öğrenmiştik.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.