Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Infinity War fazlasıyla yaklaştı ve artık kötü adamımızın biraz daha derinlerine iniyoruz.

Feige’in açıklaması: “Titan denilen bir gezegenden geliyor. O gezegen artık yaşanılabilir değil çünkü zamanında her şeyi önleyebilecek olmasına rağmen izin verilmedi.”

“En çok korktuğu şey yaşandı, ve gezegendeki herkesin basit bir şekilde soyu tükendi. Bundan sonra ise böyle bir şeyin tekrar yaşanmasına izin vermeyeceğine yemin etti. Thanos evrenin kötüye gittiğini, hayatın kontrolsüz ve hızla arttığını, bunun da sonunda evreni ve hayatı çok kötü etkileyeceğinden korkuyor.”

Thanos bardağa bildiğimiz kadarıyla yarısı dolu tarzında bakan bir adam. Yani amacı evrenin yarısını kurtarmak, ama bunun için diğer yarısını öldürmek istiyor.

“Bu bakış açınıza göre çok zekice veya korkunç olabilir. Çoğu insana göre bu korkunç olacaktır.” yorumunu da Feige ekledi.

Ayrıca işini de çok seviyor. “Tüm o taşlar sayesinde gezegenleri fırlatmak falan…” aktör bunları derin bir gülüş ile beraber “eğlenceli kısım” olarak yorumluyor.

Galaksiler arası katliam tabiki de kolay bir iş değil, bu yüzden Thanos’un emri altında genetik olarak modifiye edilmiş OUTRIDERS ordusu var. Tabii ana amaçları 6 taşın toplanmasına yardım etmek.

Tüm bu taşlar tek bir eldivende toplandığında zamanı, uzayı, enerjiyi, fizik yasalarını ve gerçekliği bükmesini sağlayacak. Taşlar çoğu film için kilit noktalar oldular, ama hala gösterilmeyen bir taş var: RUH TAŞI.


Joe Russo’nun yorumu ise “O bir avda. Bu arada biz de biraz 90’lar stili soygun türü materyalleri kullanıyoruz. Thanos biraz tut ve parçala türü biri. Herkes birbirinin peşinde”

Sizce gerçekten umulduğu gibi yeni jenerasyonun Darth Vader’ı olabilir mi? Şu açıklamaya bakarak benzerlikler olduğunu söyleyebilirim. Doğru şeyi yapmak isterken kötülüğe kayan adamlara benziyorlar.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.