Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Justice League çekimleri başlamadan önce dahi merak ediyorduk. Hatta hatırlarsanız Henry Cavill kendi Instagram hesabından siyah kostümün çok küçük bir parçasını paylaşmıştı.

Justice League geçtiğimiz aylarda vizyona girdi ve kelimenin tam anlamıyla hiç ilgi görmedi. Peki neden görmedi? Bunu çok uzun tartışmak istemiyorum ama yinede Suicide Squad gibi bir rezillikten sonra yine iyi bile izlendi. Warner Bros. o kadar çok hata yaptı ki son dönemde bu düşüş kaçınılmazdı. Justice League film vizyondan kalktıktan sonra resmen Youtube’a düştü hani ikinci sınıf filmler olur ya dandik dandik komediler onalar gibi Youtube işleri arasında kaldı. Peki bunun sorumlusu kim? Tabi çok saçma kararlar alan WB.

Bu sahne hakkında konuşacak olursak Clark’ın kostümünü almak için yalnızlık şatosuna gidişini gösteriyor. Çizgi romanlarda gördüğümüz gibi bir çok kostüm var ama sahne sadece siyah olanla astronot kostümüne benzer olanı sunuyor bize. Onu da netlemeden. Neden böyle bir hamle yapıldı çünkü Blu-ray satışlarını arttırmak için. Ben çocukluğumdan beri Batman Animeted Series ve Justice League Unlimited izlemiş birisi olarak bu hamleyi gerçekten de çok üzücü buluyorum. Blu-ray alır mıyım? Hele bir ilk Hypelananlar alsın sonrasında eğer gerçekten oralarda bir yerde güzel bir Justice League filmi varsa alırım. Yoksa iki hafta sonra ilgi için Youtube üzerinden paylaşılacak on beş saniye için bu sürekli ve bilinçli olarak yanlış kararlar alan şirkete para kazandıramam. Neyse efendim bu konuda çok doluyum sizin de içinizi bunaltmak istemiyorum. İzleyin şuradan sonra yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.