Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Filmlerden elde ettiği hasılatlar ile 10 milyar dolarlık kazanca ulaşmayı baçaran ilk yönetmen olan Steven Spielberg, DC’ye de el atmaya karar verdi!

Warner Bros’un yönetim kurulu başkanı Toby Emmerich’in yaptığı açıklamaya göre Spielberg, Warner Bros’un yanında kendi şirketi ile filmin üretecek ve çok yüksek bir ihtimalle filmi yönetecekmiş. Bu kararın verilmesinin en büyük nedenlerinden birisi ise Spielberg’ün gene iki şirket arasında yapılan bir ortaklık sonucu hazırlanan Ready Player One’nın sağlam bir hasılat yapması..

Yönetmenliğin yanı sıra filmin senaryosunu ise daha önce Jurassic Park’ta senaristlik yapmış olan David Koeep üstlenecekmiş. Büyük ihtimalle üstüne bir sürü senarist daha eklenir..

O kadar yazmışım, filmden bahsetmemişim :p Spielberg’ün yöneteceği film, Blackhawk serisinden uyarlanacakmış. 2. Dünya Savaşı zamanında geçecek olan film, Mihver devletleri ile savaşan bir pilot ekibini  hikayesini anlatacakmış. Filmin DCEU’da geçip geçmeyeceğini merak ediyorsanız: o konud henüz hiçbir bilgimiz yok ancak ben evrene hiçbir etkisi olmayacak şekilde aybı evrende olacaklarını düşünüyorum. Belki bir iki ufak cameo olabilir yani..

Yayınladığı zamanlarda en çok satanların arasına defalarca girmeyi başaran Blackhawk serisi, aslında önceleri DC’ye ait değilmiş. Sonradan DC tarafından satın alınmış.

Spielberg’ün Indiana Jones filminden sonra yapımına başlanması planlanan film, çok yüksek ibtimale 2020’li yıllarda bizlerle beraber olacak.

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.