Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Her sene gelen yeni filmlerin, yeni dizilerin ve yeni kitapların etkisi ile artık Star Wars’da yeni yüzler görmeye pek tabii alışmaya başladık. Zamanla zenginleşmeye devam eden evrene hikayeyi etkileyebilecek düzeyde bir karakterin eklendiği hakkında bir bilgi aldık.

First Order ve İsyan’ın arasında oluşan çarpışmanın son demlerine yaklaşılırken çok yüksek ihtimalle İsyan, müttefik arayışına girecek. Bunun sonucu olarak birçok yeni karakter ile tanışacağız. Ancak bu yeni karakterin diğer yeni karaktelerin aksine filmde önemli bir rol oynayacağı düşünülüyor. Tabii konu hakkında hiçbir resmi açıklama yok. Yani karakterin filmdeki tam rolü hakkında bilgimiz yok ancak karakteristik özelliklerini öğrendik.

Kadro yönetmeni tarafından açıklandığı üzere: “Caro” ismi verilecek olan karakter, 18-26 yaşlarında bir kadın olacakmış. Çok yüksek ihtimalle Afro-Amerikan olması beklenen karakter, “büyüleyici bir doğallığa” sahip olacakmış. Ayrıca filmde lider bir rolü üstlenecekmiş. Heralde son yapılan savaşta kadro açığı olmuş ki yeni bir komutan gerekmiş. Tüm bunların yanı sıra pronlem çözme yeteneğine ve çok sağlam bir iradeye sahip olacakmış.

Şunu da belirtmeden geçmemek gerekiyor: Caro isimli karakter, daha önce yayınlanan ancak “Canon”(resmi evren) olarak bilinen evren dışındaki diğer evrenlerde görünmemiş. Yani muhtemelen bu karakter, ilk defa film için yaratılmış olacak.

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.