Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa
  • Mod Desteği: Skyrim, çıkışından uzun bire süre geçmiş olmasına rağmen popülerliğini ve güncelliğini hala koruyabilmiş bir oyun. Bunun ilk ve belki de en temel sebebi mod desteği. Bu modlarla oyunun hatalarını düzeltebilir, oyunun beğenmediğiniz yönlerini değiştirebilir hatta oyuna yeni grafikler, yeni oynanış ve yeni senaryo bile ekleyebilirsiniz. İşte bu mod çeşitliliği üzerinden yıllar geçmesine rağmen Skyrim’i güncel yapan unsurlardan biri.
  • Platform Çeşitliliği: Bir tek hesap makinelerine çıkışını yapmayan Skyrim, geçtiğimiz yıl içerisinde Nintendo Switch için de oynanabilir hale geldi. Yeni nesil konsollar için daha gelişmiş grafikler ve mod desteğini getiren Skyrim, serinin 6. oyununa kadar güncelliğini yitirmemeye çalışıyor.
  • Sosyal Medya: Günümüzde internet ve sosyal medya reklam, açısından büyük bir rol oynuyor. Özellikle son zamanlarda reklamlarını internet üzerinden yapan büyük firmalar, yaptıkları işleri sosyal medyada viral hale getirmeye çalşıyor. Skyrim ise oyuncu kitlesi sayesinde bunun yıllardır başarıyor. 2011’den bu yana hala internetin çeşitli köşelerinde Skyrim espirileri yapılıyor, geyikleri çevriliyor ve her devam oyunu dedikodusunda tekrar gündeme oturmayı başarıyor.

Yazar Hakkında

Küçüklüğünden beri oyun ve filmlerle büyümüş birisi. Sinemasever. Yazmak en büyük hobilerinden bir tanesi. @doukancelikel

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.