Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

2011 yılında izlediğimiz Sherlock Holmes 2’nin ardından yıllardır yeni bir Sherlock Holmes filminin gelmesini geçin, hakkında hiçbir bilgimiz bile yoktu. Ha geldi, ha gelecek derken bir türlü yeni bir film ile bulaşamamıştık. 7 yıl sonra ilk defa serinin geleceği hakkında net bir bilgi edinmeye başladık. Seri devam edecek!

Warner Bros. ve Village Roadshow’un ortak olarak yaptığı açıklamalar doğrultusunda filmin 25 Aralık 2020 tarihinde bizlerle olacağını öğrenmiş olduk!

Robert Downey Jr. Ve Jude Law (Watson) kesin olarak rollerine geri döneceklermiş. Filmin senaristi ise daha önce Narcos ve Hannibal dizilerinde aynı görevi üstlenmiş olan Chris Brancato olacakmış. İlk iki filmin yönetmeni Guy Ritchie ise bu filmi kesin olarak yönetmeyecek. Şu anda kesin bir sonuca varmamak gerekiyor ancak yeni bir yönetmen gelecek gibi görünüyor.

Açıkçası yönetmenin değişmesi beni biraz üzebilir. Yönetmenin değişmesi ile dolayısı ile filmin tarzıda değişebilir ki bana kalırsa bu film serisinin en önemli özelliklerinden birisi anlatılış tarzıydı.. Yıllar sonra önemli değişikliklerin olması pek tabii kaçınılmaz olacaktır..

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.