Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Billy Batson rolünü üstlenen Asher Angel ve Shazam’i oynayan Zachary Levi, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden birlikte bir canlı yayın yaptılar. Yaptıkları yayında film hakkında ki çok önemli bir noktaya değindiler. Film, bir aile filmi olacakmış.

Asher Angel, filmi herkesin izleyebilmesi için bir aile filmi şeklinde olacağından bahsetti. Dediğine göre filmi diğer filmlerden farklı yapan şey ise bu olacakmış. İşin komik tarafı elimizde bu farkın olabileceğini reddeden dev bir Marvel evreni bulunuyor.. :p

Önceki DC filmlerinin hemen hemen hepsinde karanlık bir tonlama vardı. Hatta Justice League bile ilk başta öyleydi ancak yönetmeni değiştirildikten sonra film reklendirildi. Sonuç olarak Justice League ile renkli bir serüvene başlamış olduk. Bu renkli serüveni. sonuçları pozitif çıktığı sürece devamının geleceği de kesin gibi görünüyor.

Bizler için bu renkli tarzın ne kadar olumlu olacağı ise çok ayrı bir hikayenin konusu. Açıkçası bu konu Justice League üzerinden kesinlikle eleştrilmemeli çünkü Justice League, aşırı derecede aceleye getirildi. Filmin hemen hemen bütün sahnelerinin baştan çekildiğini belirtmekte de fayda var. Yani DCEU’nun bu yeni tarzı ile harbi harbi ilk defa bu sene yayınlanacak olan Aquaman filmi ile tanışacağız.

Shazam, seneye Nisan’ın 5’inde bizlerle olacak..

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.