Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Marvel Sinematik Evreni yıldızı Samuel L. Jackson, hayranların Nick Fury ikonik göz bandı olmadan süper ajan zamanlarında göreceğimizi söyledi.

Jackson AVClub’a ‘Geriye dönüyoruz ve bir başlangıç hikayesi aracılığıyla Captain Marvel ile tanışıyoruz.’ diye anlattı. ‘Nick Fury’yi iki gözü de olan başka bir adam olarak göreceksiniz, yani bu büyük bir olay. Göreceksiniz. Bu göz yaralamasından önce olan bir olay, yani göz bandı yok.’

Hayranlar Captain America: The Winter Soldier filminde, gözünü yanlış duyulan güven sonucu kaybettiğini söylediği sahnede Fury’nin kayıp gözünü görme fırsatı yakalamıştı.

Geçtiğimiz Temmuz ayında Jackson‘un 2019 yılında çıkacak Captain Marvel filminde görüneceği onaylandı. Aktör 2015 yılında, kahramanlara durumdan nasıl kurtulacakları konusunda akıl verdiği Avengers: Age of Ultron filminden beri Marvel Sinematik Evreninde görünmedi.

Captain Marvel 1990’larda geçecek ve şekil değiştiren Skrull’lar sinematik evrene giriş yapacaklar. (Belki de yapmışlardır. Belki de Tony Stark bir Skrull’dır. Kim bilir.)

Jackson sette repliklerini okumasını zorlaştıran göz bandı olmadan çalışmanın rahatlatıcı olacağını söyledi.

Jackson ‘Repliklerimi öğrenmem için daha iyi olacak. Bu o garip türde şeylerden biri.’ dedi.

‘Tek gözüyle Nick Fury’yi oynadığım ilk gün, repliklerimi hatırlayamıyordum. Bir yerlerden geldiğimiz için yorulmuştum, başta normal bir yorgunluk olduğunu düşündüm. Sonradan repliklerimi iki gözümle okuyarak ezberlediğimi fark ettim. Sonuç olarak ezberlerken bir gözümü kapatıp okumaya başladım. Biraz aptalca bir şeydi, ama tamamen işe yaradı.’

Mississippi Grind filminin yapımcılarından Anna Boden ve Ryan Fleck, senaristler Meg LeFauve (Inside Out), Nicole Perlman (Guardians of the Galaxy) ve Geneva Robert-Dworet (Tomb Raider) filmin arkasındaki isimlerden birkaçı.

Captain Marvel 8 Mart 2019’da vizyona girecek.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.