Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Deadpool 2’nin yapım sürecini kutlamak için Ryan Reynolds bir dizi fotoğrafları Instagramdan paylaştı ve onun yanında ilk Easter-Egg’i açıklandı.

Fotoğrafın açıklamasında yazılana göre bir Game Of Thrones göndermesinin yanında yeni easter egg olan kılıçlarının isimlerini de verdi, açıklama altta ama yazıya göre kılıçlarının isimleri “Bea” ve “Arthur” olacakmış. Önemine birazdan değineceğiz, şimdi yazısı:

“Bu kesinlikle DEADPOOL 2: A SONG OF FİRE AND ICE için bir karşılama. Sevgili kaptanımız @davidmleitch ‘e teşekkürler, kelimeler senin büyük kalbini ve yeteneğini anlatmak için yetersiz kalıyor. Kesinlikle yurdum Vancouver’ı ve harika ekibimizi seviyorum. PA’mızdan senaristine, sahne dekorcusuna kadar tüm filmi easter egg’lerle doldurmak… teşekkürler. Çoktan sete gelmeyi özledim. Işte bu yüzden filmin çekimlerini Josh Brolin’in oturma odasında iç çamaşırımla çekmeye karar verdim. #MaximumEffort”

Gönderiyi eklemediğimden kılıçların olduğu kısmı buraya koyacağım.

Kılıçlardaki Bae Arthur aslında 70’ler ve 80’ler arasında baya tanınan ve bazı sitcom benzeri yapımlarda da oynamış bir oyuncu ve şarkıcı olan Bae Arthur’a bir atıf.

Özellikle Deadpool Bae Arthur’un oynadığı The Golden Girls’e kafayı takmış durumda.

Deadpool 2 bol easter egg’le geliyor. Gene de fazla abartmamakta fayda var.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.