Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Bildiğiniz üzere Guardians of the Galaxy‘nin serseri üyesi Rocket Raccoon’u Bradley Cooper seslendiriyor, ama asıl oyunculuk işini yapıp Rocket’i filmdeki haliyle karşımıza çıkaran kişi ise Sean Gunn olarak bulunuyor.

Eğer karakteri Gunn canlandırmasaydı, Rocket’in kişiliğini bu kadar iyi yansıtamazlardı diye düşünüyoruz.

Sonuç olarak Gunn motion-capture kostümünü giyip karakteri canlandırırken, Cooper da stüdyoda seslendirme işini yapıyor.

Ä°lgili resim

Ama Gunn‘ın karakterin repliklerini söylemiyor olması onun senaryoyu okuyamayacağı anlamına gelmiyor.

Gelecek film hakkında ScreenGeek‘e röportaj veren Gunn, Rocket’in ilk karşılaşmalarında Yenilmezlere vereceği tepkiler hakkında birkaç detay verdi.

‘Aman Tanrım. Sanırım bu konuda kararı siz vereceksiniz. Bu yeni kahramanların çoğunu Rocket’in gözlerinden görecek olmamız eğlenceli fakat Rocket dünyadaki bu kahramanlara pek sıcak gözle bakmıyor. Yani, sanırım burada çok eğlenceli bir durum olacak.’

Rocket’in Yenilmezlerden çok etkilenmeyeceğini duymak çok da şaşırtıcı değil. Ne de olsa, o ve diğer Guardians of the Galaxy üyeleri kendi çaplarında etkileyici karakterler. Yine de Yenilmezlerin savaşırken yanlarında konuşan bir rakuna nasıl tepki verecekleri oldukça ilgi çekici.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.