Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Ready Player One filmi sonunda görücüye çıktı ve doğal olarak insanlardan ilk yorumlar geldi. Sizler için detaylı olanlardan 3-4 tanesini aldım, bir bakın isterseniz.

“Ready Player One klasik bir Steven Spielberg. Referansları var, göz alıcı efektleri ve harika 80’ler müzikleri var, tabii, bir de o büyüsü, kalbi, mizahı ve müthiş Alan Silvestri skoru. Ben çok beğendim #SXSW topluluğu da beğendi. Heyecanlanın.”

Özellikle filmin bir Spielberg klasiği olarak yorumlandığı kısım zaten adamın filmlerini sevenler için çok güzel bir haber.

“Spielberg prömiyerden sonra alkış yağmuruna tutuldu. Yorumu ise ‘Bu büyük ihtimalle yaşadığım en büyük endişeydi.’ oldu. Bunlara ekrandaki teknik sorunlar da dahil (ki bu kalabalığı sadece daha heyecanlı yaptı).”

Spielberg uzun zamandır bu tarz tepkiler almamıştı. Filme gelen yorumların yanında o eski ruhun geri dönmesi güzel bir durum.

“Ready Player One sanki Spielberg bir sürü Luc Besson filmi izleyip onların ortaya karışık bir şeyler yapmak istemiş gibi duruyor. Saf bir şekilde, şuana kadar yaptığı en iyi iş. Asla Steve’i hafife almayın.”

“Ready Player One sonuna kadar geekimsi ve sinemadan suratınızda kocaman bir gülümseme olmadan ayrılmak bayağı zor. Saf Spielberg eğlencesi.”

Ana yorumlar böyle. Film genel olarak fazlasıyla ilgi çekmiş ve izlenmesi gereken bir Spielberg işi. Ben de çıktıgında izlemek için can atıyorum.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.