Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Kendisini daha çok yönettiği Lord of The Rings ve Hobbit gibi film serilerinden tanıdığımız ünlü yönetmen Peter Jackson’ın sıradaki projesi hakkında büyük bir söylenti çıktı!

Söylentiye göre: Peter Jackson, bir DC filmini yönetebilirmiş. Peter Jackson gibi bir yönetmenin DC evrenine büyük katkılar sunabileceği gayet ortada bir gerçek. Tabii söylenti sadece bununla da bitmiyor. Bildiğiniz üzere Amazon, önümüzdeki yıllarda orta dünyada yani LOTR evreninde geçen yüksek bütçeli bir diziyi yayınlayacağını açıklamıştı. Peter Jackson’ın ise bu dizi içerisinde danışmanlık gibi bir iş yapacağını da daha önceden biliyorduk. Bahse konu söylentiye göre Jackson, Amazon’un elinde tuttuğu yönetmenler listesinde bulunuyormuş yani büyük bir olasılık ile diziyi (belki de dizileri) yönetebilirmiş.

Tabii daha önceden de defalarca kez yazdığım gibi, bu bir söylenti. Bu arada hatırlar mısınız bilmem ancak geçen ay yaptığımız bir haberde de Steven Spielberg’ün bir DC filmi yöneteceğinden bahsetmiştik. Eğer bu söylenti doğru çıkarsa: DC, bu usta yönetmenlerin de katkısı ile kendini toparlayabilecek gibi görünüyor. Umarım o güzel günleri çok yakında görebiliriz.. 🙂

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.