Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

1

1)Mortal Kombat

Film biraz sıradan da olsa Mortal Komat oyunundaki harikalığı çok iyi bir şekilde yansıtıyor ki bu da tüm dünya çapında olan bir ölüm turnuvası. Bazı dövüş hareketlerinin efsane olması ve karakterlerin oyundakiyle benzeşmesi mükemmel bir film yaratmış. Ayrıca şunu da eklemek lazım, arkada çalan techno müzik bu zamanlara kadar hala etkisini sürdürmüş ve spor salonlarında da gaza getirmek için çalınıyor.

 

22) Silent Hill

Silent Hill oyun serisinin hayranıysanız, bu film sizi gerçekten korkutan ve geren hatta diğer adaptasyonlarından daha fazla korkutan bir film gibi düşünebiliriz.

 

33) Super Mario Bros

Aslında bu filme büyük bir eleştiri gelmiş olsa da zaman içinde kült bir film özelliği kazandı her şeye rağmen Bob Hoskins “Yaptığım en kötü şey” derdi bu film için ama tam olarak değil. Tabiki kötü yanları oldu ama 90’lar nostaljisinin komik yapıtlarından biri. Ayrıca Dennis Hooper’ın Kral Koopa’yı oynamasını kim sevmez…

 

 

44) PRINCE OF PERSIA: SANDS OF TIME

Yapımcısı Jerry Bruckheimer ve baş rolünde Jake Gyllenhaal’ın oynadığı Pers Prensi’nin amacı yeni bir Karayip Korsanları benzeri bir film çıkarmaktı ama filmin pek başarılı olamaması seri olmasını engelledi. Eğlenceli bir oyun filmi.

 

55)Resident Evil

Filmin devam filmleri her ne kadar ilk filmin güzelliklerini vermese de güzel bir seri olarak aklımızda kalan bir film serisi. Oyunlarının başarılı olması nedeniyle filmi çekildi. İlk filmindeki korku ve heyecan diğer filmlerde etkisini pek göstermedi.

 

 

66) Lara Croft: Tomb Raider

Film aradan 15 yıl geçmesine rağmen hala eskimedi. Angelina Jolie, Lara Croft’u mükemmel bir şekilde oynamıştır. Oyunları sevdiyseniz eğer ve filmleri izlemediyseniz, filmlere bir şans verin.

 

 

77) Assassin’s Creed

Mükemmel bir film değil bu konu da çoğu kişi bu şekilde düşünüyor. Her ne kadar biraz da olsa oyunların konusundan sapmış da olsa filmdeki kostümler, aksiyon, set yerlerinin iyi olması bu filmi kötü bir oyun filmi yapmaz.

 

 

Çevirmen: Mr.Moon

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Listeye başka hangi filmleri eklemek isterdiniz ya da hangi filmler olmasa daha iyi olurdu sizce? Önerilerinizi bekliyorum.

Yazar Hakkında

Editör

Gündüzleri öğrenci, geceleri hacker olan kahramanımız yarı zamanlı olarak da size güncel bilgileri aktaran, çeviren bir kahraman. Bu kahramanı sevin. :-)

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.