Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Geçtiğimiz akşam 90.sı düzenlenen Oscar Ödülleri olarak da bilinen Akademi Ödülleri Töreni yine renkli görüntülere ve sanatçılara ev sahipliği yaptı.

Black Panther, Şubat ayında piyasadaki yerini aldığından dolayı bu yıl herhangi bir ödüle layık görülmedi, ama yine de bu durum filmi ödül töreninin gözdesi yapmaktan alıkoymadı.

Hollywood’un altın çağlarından bir kayıt gibi görünmek ve o hissi vermek için tasarlanan siyah-beyaz, eski zamanlı geri sarma tarzındaki Oscar televizyon yayını için açılan video sırasında, Chadwick Boseman kırmızı halıda yürüdüğü esnada Wakanda’nın kralı olarak kendisine mizahi bir biçimde seslendirme yapıldı.

“İşte Wakanda Kralı Chadwick Boseman! Siyahi bir liderin olduğu bir ülkeyi düşünün, sizce de bu bir yükseliş olmaz mıydı?” diye seslendirme yapıldı Boseman‘a.

Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Espriler video tanıtımıyla da sınırlı kalmadı.

Açılış monologu sırasında, ev sahipliği yapan Jimmy Kimmel, Black Panther‘ın büyük gişe başarısını, herkesin Black Panther’in gişelerde ezip geçtiği tüm filmleri kutlamak üzere orada olduğunu söyleyerek MCU filminin üstünlüğü hakkında muzip bir şaka ile kabul etti.

Ne diyelim, doğru söze ne denir, güzel söylemiş Jimmy Kimmel abimiz.

Öte yandan Black Panther‘in bu yıl herhangi bir ödül kazanmamış olması önümüzdeki yıl kazanmayacağı anlamına gelmiyor. Bazı hayranlar şimdiden, Black Panther‘ın önümüzdeki yıl bazı önemli kategorilerde Oscar’ın sempatisini kazanabileceği yönünde çıkarımlarda bulunmaya başladı bile.

Yolun açık olsun Black Panther, başarılarının devamını dileriz. Ve umarım önümüzdeki yıl Chadwick Boseman‘ın elinde o Oscar heykelciğini görürüz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.