Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

 

Oyuncular, yüksek grafik gücü gerektiren iş yapanlar ve madenciler tarafından merakla beklenen yeni Nvidia GTX 2080/2070 ekran kartları çok yakında tanıtılacak.Nvidia, Mart ayı sonunda düzenleyeceği GPU Teknolojisi Konferansında (GTC) GTX 2080 ve GTX 2070 ekran kartlarını tanıtacak. 12 nm Ampere grafik mimarisini temel alan yeni kartlar, oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor.

Son birkaç aydır sürekli söylenti halinde dolaşan Ampere mimarisi, henüz Nvidia tarafından resmi olarak açıklanmasa da isimlendirmenin bu şekilde olduğunu gösteren birçok rapor bulunuyor. Volta mimarisini oyuncu kartlarında kullanmadan, direkt olarak Ampere mimarisine geçiş yapacak olan Nvidia, henüz Ampere’nin detaylarını açıklamadı. Ampere başlı başına yeni bir mimari mi, yoksa Volta’nın geliştirilmiş hali mi, merak konusu.

Tabii başlıkta bahsettiğimiz isimlendirmeler henüz kesinleşmiş durumda değil. “2080” ve “2070” ibareleri henüz resmi olarak doğrulanmadı. Nvidia’nın yeni ekran kartlarını 20xx olarak mı, yoksa 11xx olarak mı isimlendireceğini 26-29 Mart arasında düzenlenecek olan GTC’de öğreneceğiz.

Yazar Hakkında

Geceleri Einstein Sabahları İnsan

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.