Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Geçtiğimiz senenin başlarında yapımına başlanacağı duyurulmuş olan Netflix yapımı süper kahraman dizisinden önemli haberler gelmeye başladı!

Söz konusu dizi, bir süper kahraman dizisi olmasının yanı sıra Netflix tarafından hazırlanan ilk dizi olma özelliğini taşıyacak. Can evrenol tarafından yönetilecek olan dizinin başrolünü ise Türk dizileri sayesinde yakından tanıdığımız Çağatay Ulusoy üstlenecekmiş. Dizide, Çağatay Ulusoy’un yanı sıra daha önceden rol aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Pargalı rolünden tanıdığımız Okan Yalabık’da bulunacakmış. Bunun yanı sıra dizinin görüntü yönetmeni ise kendi dalında Altın Portakal kazanmayı başaran Gökhan Tiryaki olacakmış(Sektördeki sayılı kalifiye insanlardan birisi). Ayrıca efekt konusuna da özellikle değinmek gerekiyor. Dizinin efektlerini, daha önce Game of Thrones dizisinde ve Harry Potter dizisinde çalışmış olan Gradient Fx şirketi üstlenecekmiş. Yanlış anlamadıysam yaptıkları en büyük ölçekli işleri burada yapmışlar. Bu iki seri dışında daha onlarca filmde de iş yapmışlar. Bunlara Marvel filmleri de dahil.

Fantastik ve dram türleri üstünde yürüyecek olan dizisinin ilk sezonu ise 10 bölüm olacak. Dizinin konusuna gelirsek:

İstanbul’da geçecek olan dizinin ana karakteri Hakan(Çağatay Ulusoy) adında sıradan bir genç. Tarihi ile ünlü şehrin geçmişten gelen bir takım garip olaylarla başı belaya girer. Geçmişten bu yana şehrin paçasını bırakmayan ölümsüzler tekrar azıtmaya başlamıştır ve onları durdurabilecek tek kişi ise Hakan’dır.

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.