Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

MCU’da hali hazır birçok karakter var gerek dizi evreni gerekse film evreni olsun. Ancak en az gördüğümüz karakterlerden ve hiç solo hikayesi olmamış bir karakterden söz ediyoruz bugün – Hawkeye –

Hepimiz yani biz geekler olarak bu soruyu kesin sormuşuzdur: Hawkeye’ın Netflix’te solo dizisi olacak mı ve bu evrene yani Jessica Jones, Daredevil, Iron Fist, Luke Cage’e selam çakacak mı?

Yakın zamanda verdiği bir röportajda konu hakkında konuşan Jeremy Renner çok da iyi haberlerle gelmedi . Bu kararın onun verebileceği bir karar olmadığını belirten Renner böyle bir seçeneğin gündeme gelmediğini söyledi.

Geçen yılki Comic-Con’da da benzer bir soru alan Renner bu tarz bir projeye açık olduğunun altını çizmişti. Netflix dizisi tarzı bir modelin karakter işlemek için çok iyi olduğunu söyleyen Renner projeyi gerçekleştirmek istediğini söylemişti

Üzülerek söylüyorum ki şu an da ne bir solo Hawkeye filmi ne de dizisi gelecek. Ancak korkmayın Hawkeye Infinity War’da olacak. Her ne kadar Avengers:Age of Ultron’da emekliye ayrılsa da yeniden işine dönen karakterimizi 1-2 filmde daha göreceğiz.

Sizce solo Hawkeye filmi ya da dizisi gelmeli mi ?

1 Yorum

  1. Bora Uçkan

    Güzel bir konu Netflix’e belli olmaz belki bizi şaşırtabilir bakalım bizi neler bekliyor.

    Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.