Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Sony’nin yaklaşmakta olan Venom solo filminden detaylar gelmeye başladı ve gelen son bilgi arkasında bir takım sorular bıraktı.

Filmin başrollerinden biri olan Michelle Williams’ın Venom filminde Eddie Brock’un eski eşi Anna Weying’i canlandıracağı zaten söylenmişti, ancak yakın zamanda Collider ile yaptığı röportajda yeni bilgiler verdi. Venom’un görsellerinin gelmesinden sonra verdiği bilgilerde onun görsel efektlik bir işi olmadığına işaret ediyor.

“O tarz şeylerin hepsi benim dahil olmadığım bir gerçeklikte oluyor. Onların hepsi dijital dünyada, ve ben onca zamandan sonra hala insanım. Daha beni dijitalleştirmediler.”

Yani bu sadece küçük bir şaka da olabilir, ama değilse filmle ilgili çok önemli bir bilgi olabilir.

Çizgi romanlarda Anna ilk olarak hayatının kurtulması için simbiyot ile birleşiyor, birkaç kişiyi öldürdükten sonra bu ona çok travma yaşattı ve intihat etti.

Bunu düşününce Anna bir Venom’dansa sadece Eddie’nin tam zamanlı aşkı gibi bir durumda da olabilir. Detaylar için beklemedeyiz.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.