Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Micheal Keaton bir süre önce, Jimmy Kimmel Show sırası gayet normal bir şekilde muhabbet ederlerken Jimmy en sevdiği karakteri söyleyince sandalyesinde fırladı ve boğazına yapıştı!!!

Jimmy Kimmel tam “Spider-Man’i çok severim, açık ara en sevdiğim çizgi roman (karakteri).” dediği sırada Micheal Keaton araya girdi ve tepkisini “Ne?!” diyerek gösterdi.

Jimmy Kimmel da hızlıca tekrarlayarak “Evet Spider-Man, komik adam.”

Micheal Keaton sandalyesinden hızlıca atladı ve ellerini Jimmy Kimmel’ın boğazına atarak onu boğarcasına pozlar verdi. Sonradan özür dileyip yerine geçti ama asıl olay burada patlak verdi.

Jimmy, Micheal’ın yakın zamanda çıkacak filmde Vulture karakterini oynadığı için tepki verdiğini düşünerek şu şekilde cevap verdi: “Kusura bakma unuttum, sonuçta onun düşmanısın” .

Ama Micheal Keaton’ın cevabı herkesi şaşırttı: “Hayır, Ben Batman’im. Sen neyden bahsediyorsun.” Bilmeyenler için kendisi Tim Burton’ın Batman’ini de oynamıştı.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.