Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Marvel bize 2008 yılından itibaren ilmek ilmek ördüğü sinematik evreni olan MCU için en iyi aktörleri seçmeye çalışıyor. Neredeyse bütün aktörleri harika ve kesinlikle rolün hakkını veriyor. Bende size bu oyuncular içinden bana göre en iyilerini derlemek istedim. En iyi beş kişiyi koyduğum bu listede unuttuklarım olabilir veya size iyi gelip bana göre kötü gelen veya tam tersi durumda ki oyuncular olabilir. Sonuçta bunlar benim görüşüm sizin görüşleriniz farklı olabilir.

5- Scarlett Johanson

Scarlett Johanson aslında bize Black Widow gibi olağanüstü güçleri olmayan bir kadının neler yapabileceğini bize çok iyi aktardığını düşünüyorum. Bu yüzden Scarlett Johanson’u bu listede kesinlikle olması gerektiğini düşünüyorum.

 

4- Chris Evans

“Captain America“ dediğimizde ilk aklımıza gelen kişi olan Chris Evans bana göre yeri geldiğinde Cap’in o güçlü karakterini harika oynayan ama yeri geldiğinde Steve Rogers’ın Cap olmadan önceki o çelimsiz vücudundaki duygusal ruhu çok iyi oynadığını düşünüyorum. Kısacası Chris Evans’ı bu listede vazgeçilmezlerimin arasında.

3- Chris Pratt

Bir başka Chris olan Chris Pratt Star Lord’un neden GOTG ekibinde olduğunu bize çok iyi bir şekilde özetliyor. Öncelikle bize o komik kişiliği çok iyi verdiğini ama bazen de küçük bir çocuğun ailesine duyduğu özlemi izleyiciye çok iyi yansıttığını düşünüyorum.

2- Tom Hiddleston

Marvel filmlerinin kuşkusuz en büyük eksiklerinden biri Kötü Karakterlerdir. Marvel   Kötülerinin bana göre en iyilerinden olan Loki bu eksiği bir nebze olsun kapattığını düşünüyorum. Bunda bence en büyük pay sahibi Tom Hiddleston’un

 

1- Robert Downey Jr.

Usta oyuncu RDJ bu listede olmazsa olmazdı. Bir düşünün Tony Stark karakterini kim daha iyi canlandırabilirdi? Bu sorunu cevabı bana göre yok çünkü RDJ sanki Tony Stark karakteri için biçilmiş kaftan. RDJ için belki de sayfalarca yazı yazılabilir ben sadece birkaç satırda size anlatmaya çalıştım.

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.