Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Ben Affleck, The Batman’ın yönetmeni olarak görevinden ayrılıp DCEU severleri şaşkına çevirdiğinden beri aylar oldu.Reeves Filmi el atım ‘çocuklar çekilin bakalım kenara bir işi yapamıyorsunuz’ diyene kadar porje bizim için askıdaydı. Kişisel olarak konuşacak olursam Batman filmi için yıllarca bekleyebilirim hatta sokağın sonuna kadar beklerim ki belki Dark Kinght Retuns çekerler diye. Tabiki DKR şimdilik çok uzak ihtimal ama bo boş bekleyişler benim canımı çok sıkıyor. Yönetmen War for the Planet of The Apes i bitirdi iyi kötü eleştirilerini ve daha önemlisi deneyimini topladı şimdi geldi Batman sofrasına.
Reeves bir röportajında senaryo bakımından Jhons’un ve Affleck’in senaryosuna bağlı kalmayacağını söyledi. Bu nasıl bir haber? Jhons tamam ama baş rol oyuncusunun istediğinden farklı bir senaryo ortaya koymak büyük risk. Proje ilk açıklandığında biz Affleck in hem yazıp hem yönetip hem oynayacağını öğrenmiştik. Bu süreç çok zor olacağından hayranlar olarak fikirlerin iyice olgunlaşmasını beklemeye razıydık çünkü güzel bir şey bekliyorduk. Ama şimdi olamadı gibi bu.

Reeves. “Bu yeni bir hikaye. Tekrar başlıyor. Ben bu konuda heyecanlıyım. Sanırım çok güzel olacak. “dedi. Affleck geldi 45 yaşına yeniden anasını babasını mı öldürteceksin güzel kardeşim? Yeniden eğitim mi aldıracaksın? Adam zaten fiziksel olarak Batman ile aynı.
Yönetmen Josh Gad ile tartıştıkları ve bu nedenle ara verdikleri söylentisine ‘yoo yok öyle bir şey, ben maymunlar cehennemi için gitmiştim’ dedi.

Şu an Planet of The Apes’i bitiren Yönetmen yeni filmine yeni yeni başladı. Batman in daha doğrusu The Batman’in nasıl ilerleyeceğine dair bir fikrimiz yok ama umutlarımız giderek düşüyor. Affleck filmden çıkmadan önce, Joe Manganiello Deathstroke olarak karşımıza çıkacaktı. Eğer yönetmen farklı bir Villain seçerse isyan bayrakları kalkmaya başlar.
Neyse efendim haberler böyle, yenileri geldikçe biz sizle paylaşırız ama keşke böyle haberlerle değil de film çekimi başladı 2 set görüntüsü düştü çekimler bitti gibi haberler yapabilsek. Son 5 aydır içimiz şişti yönetmek senarist proje değişikliği haberlerinden.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.