Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Süper kahramanlar ilk çıktığından beri onları birbiri ile çarpıştırmak adetimiz olmuştur. Hepimizin en az bir tane ‘en sevdiği’ kahramanı olsa da aynı zamana takip ettiğimiz sevdiğimiz bir çok karharamana ve anti-hero ya sahip geniş evrenleri okuyarak izleyerek yaşıyoruz. Bunun sonucu olarak da versuslar izlemek her zaman keyifli ve merak uyandırcı oluyor. Son dönemlerde bunlara pek rastlamasak bile ara sıra çok güzel ‘team-up’lar da görebiliyoruz.

Youtube kanalında bu tarz işlere yer veren Mightyraccoon!’un son hazırladığı eserde -eser diyorum çünkü gerçekten çok güzel- gereksiz yere karhamanların savaşı yok bunun yerine kahramanlar ve villainlar arasında bir ittifak söz konusu. Vidyoda anlayacağınız üzere başka filmlerden meşhur sahneleri kullanarak hazırlanmış. Her iyi şey bir araya geldiğinde çok daha iyi bir şey çıkarmaz ama sanki bu olmuş gibi.

Görüntü olarak elbette kusursuz değil. Kimi sahnelerde fazladan bir iki saatlik iş gerektiği belli oluyor ama bu tarz ilere girişince bir hafta daha iş çıkar insanın başına ve bu da nihayetinde bir fan art. Sinemaya germek gibi, bilet karşılığı para kazanmak gibi bir derdi yok. Yani milyonlarca dolarlık bütçelerde bize çok kötü işler sunun buna bir de mazerat uydurmak gibi bir ihtimali yok. Bu nedenle inisiyatif katsayısı daha yüksek. Neyse sözü çok uzatmak derdinde değilim hem fan art vidyoya hemde kanalın diğer işlerine buradan bakabilirsiniz efendim.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.