Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Disney’in, 21 Century Fox’u alacağını duyurduğundan beri herkes yaşanan ve yaşanabilecek gelişmeleri büyük bir merakla bekliyordu. Fakat Marvel Studios’un başkanı Kevin Feige’in yaptığı son açıklamadan anladığımız üzere piyasa uzun bir süre olduğu gibi devam edecek.

Ünlü yapımcı, yaptığı açıklamasında X-Men ve Fantastic Four’un MCU’ya katılması hakkında henüz hiçbir plan yapmadığından bahsetti. Ancak her şey resmileştiği taktirde konu hakkında plan yapacağına dikkat çekti.

Bunun yanı sıra şu anda FOX ile aralarında net bir iletişim olmadığını ve olacağı güne kadar planlarına sadık kalacaklarını da belirtti.

Henüz net olarak iletişimimiz yok. Bu konu hakkında düşünmüyoruz. Şu anda daha önceden açıkladığımız projelere odaklanmış durumdayız. Eğer gerçekten bir anlaşma olursa, üstünde daha çok düşünmeye başlayabiliriz. O zamana kadar yapacağımız çok iş var..

Yani Feige’in yaptığı açıklamadan anladığımız üzere Marvel, mevcut istikametinde durmakta kararlı gibi görünüyor. Olası bir birleşme düşündüğümüzden çok daha uzun bir süre sonra yapılması muhtemel..

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.