Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Marvel özellikle son dönemde çıkardığı filmlerle çok büyük bir ün yakaladı. Bu ün tüm dünyaya yayılırken artık basma kalıp ‘beyaz-amerikan’ karakterler yetersiz olmaya başladı. Zaten yeni karakterler eklemekten korkmayan bir yapıya sahip olan şirket şimdi önümüze bir K-pop yanı Koreli Popçu bir kadın karakter sundu. Üstelik Marvel evreninde ünlü bir karakter bu.

Marvel şirketi resmi Instagram hesabı üzerinden Luna Snow isimli karakterinin ilk videosunu paylaştı. Vidyoda ‘Buz’ teması üzerinde duran karakterin aynı zamanda şarkı söylediğini de görüyoruz. Karakter ‘Marvel Future Fight’a 24 ocakta eklenecek ve takipçiler şimdiden merakla bekliyor.

Marvel açıklamasında oyunu yaparken Koreli bir şirket ile çok yakın çalıştıklarını ve karakteri oluştururken güçleri, kişiliği ve orijinini beraber oluşturduklarını söyledi.

Marvel oyunlarının genel yönetmeni Bill Rosemann ”Marvel dünyadaki en güzel fan gruba sahip ve farklı karhremanları hak ediyorlar. Bu karakter sadece dövüşen biris değil geldiği yerle ve kişiliğiyle de ön plana çıkan bir karakter” didi. Yani bence de birbirini dövüp basit konularda savaşcıklar çıkaran karakterler yenine bir karakterin kişiliğine özenmek çok daha mantıklı bir hamle.

Azimiye iyi yerlere gelebilmiş bir modern dünya karakteri betimleyecek olan karakteri ben de merakla bekliyorum doğrusu. Şimdiki ”kahraman”larımızı ne kadar sevsem de yinede modern dünyaya uyum sağlarken eklemeler ve çıkarmalarla modifiye şahin gibi durdukları oluyor. Sözü uzatmayayım buyurun video.

Yazar Hakkında

2 kere gittim 3 kere geldim.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.