Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Doctor Octopus’un Spiderman’in 2. filminde olacağı henüz onaylanmadı ama role mükemmel uyacak bir aktör var. Luke Skywalker’a hayat veren defalarca Joker’i seslendiren efsane aktör Mark Hamill. Sosyal medyada fanların önerdiği seçimi Mark Hamill da beğenmiş gözüküyor. Yakın zamanlarda beğendiği bir tweet bizde bu Marvel rolünü alabilecek olması ihtimalini arttırdı.
Her şey Athony King adlı bir fanın tweet’iyle başladı. @Agentofakward nickli fan bir kaç tane Mark Hamill ve Doctor Octopus fotoğtafı paylaşarak aktörün bu karakteri canlandırması gerektiğini söyledi. Ve Mark Hammil’in bizat kendisi fotoğrafı beğendi.

”Bu konu hakkında daha çok düşündükçe Mark Hamill’in MCU’da Doctor Octopus’u oynama ihtimalini daha çok sevmeye başlıyorum.”
Olay çok büyümeden önce, Mark Hammil sosyal medyada çok etkin ve fanlarla sıklıkla ilgileniyor. Dolayısıyla onu çok ünlü bir kötü adamla bağdaştıran iyi niyetli bir tweet’i beğenmesi çok tuhaf değil. Ama Spider-Man filmleri MCU’da tam gaz yoluna devam ediyor ve Doktor Octopus Ağkafa’nın en önemli düşmanlarından biri. Yani onu görmek çok sürpriz olmaz. Ve Mark Hamill da mükkemmel bir seçim gibi.

Peki bu ne kadar gerçekçi? Star Wars:The Last Jedi’daki Luke Skywalker rolüyle geri dönüşü sayesinde şu anda filmlere dönüş yapmış durumda. Ayrıca kendisi mükemmel bir çizgi roman fanı ve Star Wars’ın hakları Disney’de olduğu için stüdyoyla arası da iyi. Ama sorun şu ki yeni Marvel Spider-Man filmlerinde eski filmlerdeki düşmanları göstermek istemiyor. Doc Ock’un Spider-Man 2 filminde Alfred Molina tarafından canlandırılmış olması bu ihtimai azaltıyor.
Yeni Spider-Man filminin çekimleri bu yaz başlayacak ve film 5 Temmuz 2019’da seyirciyle buluşacak. Sizca Mark Hammil Otto Octavius olur mu? Olursa nasıl olur?

Yazar Hakkında

Küçüklüğünden beri süper kahramanlara bayılan ama 3 yıldır sıkı fıkı olan geek

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.